Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
TFC GLOBAL Sp. z o.o.
TFC GLOBAL Sp. z o.o.

TFC GLOBAL Sp. z o.o.

Na OLX od marzec 2021

Ostatnio online dziś o 09:47

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 0 ogłoszeń
Kategorie
  • Wszystkie ogłoszenia
Sortuj

Przepraszamy, nie znaleźliśmy tego, czego szukasz.

O nas

TFC GLOBAL to firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem siłowni i klubów fitness w maszyny nowe i regenerowane.
Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją i regeneracją sprzętu w Europie. TFC GLOBAL jest także właścicielem marki akcesoriów fitness Apus Sports.
Naszym klientom oferujemy także zregenerowany sprzęt takich marek jak TechnoGym czy Life Fitness. Zapraszamy także klientów którzy chcieliby odnowić swój sprzęt- odbierzemy go od Was, zregenerujemy i odstawimy na miejsce.
Posiadamy swój magazyn o powierzchni 6500 metrów. Wszystkie prace regeneracyjne wykonujemy we własnym zakresie, w naszej siedzibie w Krakowie.
Chętnie dzielimy się z klientami swoją wiedzą i „know how” służąc wieloletnim doświadczeniem podczas projektowania i wyposażania klubu. Nasz dział sprzedaży to doświadczeni handlowcy, a jednocześnie osoby znające branże, jej tajniki i entuzjaści sportu.
TFC GLOBAL działa międzynarodowo. Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w Europie, Afryce i Azji. Dzięki wielu transakcjom przeprowadzonym za granicą znamy przepisy podatkowe, celne, ograniczenia transportowe, itp., przez co nasi kontrahenci mogą zawsze liczyć na naszą pomoc i profesjonalizm.
 

Kontakt

  • Sikorki 21B
  • 31-589 Kraków
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu533 579 692
  • Strona internetowahttp://totalfitnessconcept.pl

Darmowa aplikacja na Twój telefon